Par uzņēmumu

SIA „Eco Baltia vide” ir visstraujāk augošais vides apsaimniekošanas uzņēmums Latvijā, kas ietilpst „Eco Baltia grupā”, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, nodrošinot pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. 

SIA „Eco Baltia vide” nodrošina pilnu vides apsaimniekošanas pakalpojumu klāstu - sadzīves un šķiroto atkritumu izvešanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, ceļu un teritoriju uzkopšanu, apzaļumošanu, asenizāciju, un citus pakalpojumus, regulāri papildinot piedāvāto pakalpojumu klāstu.  

SIA „Eco Baltia vide” apkalpo klientus teritorijā no Kolkas līdz Ādažiem, apkalpojot vairāk nekā 25 000 klientu – gan privātpersonas, gan juridiskās personas, gan pašvaldību un valsts iestādes.  

Uzņēmumā kopumā strādā gandrīz 200 darbinieki dažādos Latvijas reģionos, kurus raksturo saimnieka attieksme par uzticēto, mērķtiecīgums, uzņēmība un spēja radoši un atbildīgi risināt visdažādākās darba un dzīves situācijas. 

Lai veicinātu atbildīgu attieksmi pret vidi, atkritumu šķirošanu un to otrreizēju izmantošanu, SIA „Eco Baltia Vide” ir iedzīvotājiem nodrošinājusi arī vairāk nekā 1000 atkritumu šķirošanas konteinerus visā Latvijā.

SIA „Eco Baltia Vide” tika izveidota 2013.gada sākumā, apvienojot trīs pieredzējušus nozares uzņēmumus – „Eko Rīga”, „Jūrmalas ATU” un „Kurzemes ainava”.  

eco_baltia_struktura_2016_LV.jpg

Kontaktinformācija:

Tālrunis: 8717; 67 799 999
Certificate