SIA „Eco Baltia vide” piedāvā dažādu telpu ģenerāltīrīšanu klientam ērtā laikā, netraucējot ikdienas darbu. Mēs parūpēsimies par jūsu dzīvesvietas vai darba telpu tīrību, savukārt jūs ietaupīsiet savu laiku un resursus!

Telpu ģenerāltīrīšana ir īpaši piemērota pēc ēkas uzbūvēšanas, remontdarbu veikšanas, pārvākšanās vai dažādiem pasākumiem. Pēc šādām darbībām telpu uzkopšana parasti neaprobežojas ar grīdas uzmazgāšanu un citām ar ikdienas uzkopšanu saistītām darbībām, jo, piemēram, remontdarbu laikā putekļi nonāk arī uz sienām, gaismas ķermeņiem, virsmām, logiem un citur. Šī iemesla dēļ nepieciešama atbilstoša telpas tīrīšana. Attiecīgais pakalpojums ir labākais risinājums arī  tiem klientiem, kuriem telpu uzkopšana ir vajadzīga neregulāri, maz izmantojamām telpām vai pēc pasākumiem. Piemēram, ja attiecīgā telpa tiek izmantota reizi divos mēnešos, ikdienas uzkopšanas darbi tajā nav nepieciešami – daudz izdevīgāk ir šai telpai pāris dienas pirms tās izmantošanas veikt ģenerāltīrīšanu.

Profesionāli veikta ģenerāltīrīšana ilgtermiņā gan samazina izmaksas, gan ietaupa laiku ikdienas uzkopšanas darbu veikšanai – pēc ģenerāltīrīšanas telpas vēl ilgstoši ir tīras, līdz ar to ikdienas uzkopšanai varēsiet veltīt ne vien mazāk laika, bet arī līdzekļus. Jāņem vērā arī tas, ka dažkārt ģenerāltīrīšanas veikšanai nepieciešamas specifiskas zināšanas un prasmes, piemēram, lai likvidētu krāsu traipus. Šādos gadījumos tīrīšanu labāk uzticēt profesionāļiem – pretējā gadījumā rezultāts var būt neapmierinošs.

Atšķirībā no ikdienas telpu uzkopšanas darbiem, ģenerāltīrīšana ir daudzpusīgāka un sevī mēdz iekļaut dažādus sarežģīti veicamus uzdevumus. SIA “Eco Baltia vide” ģenerāltīrīšanas pakalpojumu klāstā ietilpst:

·         ģenerālās uzkopšanas darbi pēc celtniecības vai remonta;

·         fasāžu un logu mazgāšana;

·         visu veidu grīdas segumu padziļināta tīrīšana un apstrāde ar aizsarglīdzekļiem;

·         grīdas segumu vaskošana;

·         mīksto mēbeļu ķīmiskā tīrīšana;

·         gaismas ķermeņu tīrīšana;

·         citi tīrīšanas un uzkopšanas darbi atbilstoši klienta vajadzībām.

Mūsu speciālisti veiks telpu apskati un sagatavos optimālu telpu uzkopšanas programmu, uzklausot klienta vēlmes un prasības. Lai uzkopšanas darbi noritētu kvalitatīvi, mūsu uzņēmumā darbojas profesionāli darbinieki, kā arī tiek izmantoti modernākie tīrīšanas līdzekļi un iekārtas.

Lai telpās justos ērti un patīkami, tām jābūt tīrām, tāpēc bez regulāras to tīrīšanas neiztikt. Savukārt, ja telpa nav tīrīta ilgstoši vai tajā nupat noticis kāds pasākums vai remontdarbi, nepieciešama kvalitatīva un daudzpusīga ģenerāltīrīšana. Sazinieties ar SIA “Eco Baltia vide” klientu apkalpošanas speciālistu vai arī izmantojiet ērto pakalpojumu pieteikšanas formu, lai saņemtu papildu informāciju un īpaši Jums sagatavotu piedāvājumu!

Kristīne Vanka tālr. 26101195; e-pasts kristine.vanka@vide.ecobaltia.lv

SIA “Eco Baltia vide” uzkopšanas darbi pieejami jebkurā klientam izdevīgā laikā. Viss, kas jāizdara jums – jāizvēlas, kādi pakalpojumi nepieciešami un jāveic to pasūtīšana. Par pārējo parūpēsies mūsu profesionālā komanda!

Kontaktinformācija:

Tālrunis: 8717; 67 799 999
Certificate